Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Які б лихі часи не були, керівник не повинен відмежовуватися від власного народу

 

Москаль Геннадій Геннадійович

БІОГРАФІЯ

Народився 11 грудня 1950 р. у с. Задібрівка Застанівського району Чернівецької області в сім’ї службовців.
Навчався у вищій школі та Академії МВС.
В органах внутрішніх справ з 1975 р. За цей час зробив стрімку кар’єру від інспектора до заступника міністра внутрішніх справ України, генерала-лейтенанта міліції. Останні його посади – начальник УВС у Закарпатській області у 1995-1997 рр., заступник міністра внутрішніх справ, начальник Головного управління МВСУ в Автономній Республіці Крим у 1997-2000 рр., заступник Міністра внутрішніх справ, начальник УМВСУ в Дніпропетровській області у 2000-2001 рр.
З червня 2001 р. – голова обласної державної адміністрації у Закарпатській області.
"В Криму після роботи секретар перемикала службовий телефон на мій домашній номер, і починалися дзвінки: “Та хто ти такий? Забагато береш на себе. Та ми тебе грохнемо!” Я їм: “Будь ласка, нема питань. Завтра увечері повертаюся додому старим маршрутом, охорони нема. Підходьте, розберемося”. Ці дзвінки були розраховані на людей зі слабкими нервами і скоро припинилися. У Криму, на Закарпатті, у Дніпропетровську я весь час ходив на роботу пішки, часто прогулювався за містом без будь-якої охорони. Вважаю, що для керівників мого рангу не достойно ховатися за охоронців. Які б лихі часи не були, керівник не повинен відмежовуватися від власного народу".
У роботі з колегами цінує перш за все професіоналізм та почуття гумору.
"Я часто говорю своїм підлеглим: вам не пощастило з начальником, бо я не займаюся ні футболом, ні хокеєм, не граю в шахи, більярд, не ходжу на риболовлю, полювання. Мене цікавить і поглинає лише робота, на інше просто не вистачає часу".
Найдорожчим для себе вважає незаплямовану репутацію.
За високий професіоналізм, прямолінійність та некабінетний стиль роботи користується величезним авторитетом у підлеглих і популярністю в оточуючих. У 1996 р. був проголошений місцевими журналістами людиною року.
Заслужений юрист України.
З 01.08.2004 р. – голова Комісії у справах осіб, депортованих за національними ознаками, голова Міжвідомчої координаційної ради з питань співробітництва з українською діаспорою.
З лютого 2005 р. по 18 листопада 2005 р. - заступник Міністра внутрішніх справ України - начальник криминальної міліцїї. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня; іменною вогнепальною зброєю від Президента України.
З 18 листопада 2005 р. - голова Луганської обласної державної адміністрації.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»